Το18ο Γυμνάσιο Πατρών σήμερα ...

Ευρετήριο Άρθρου

18ο Γυμνάσιο Πατρών και Τάξεις Κωφών και βαρυκόων Γυμνασίου και Λυκείου

Το 18ο Γυμνάσιο Πατρών άρχισε να λειτουργεί στο νέο του κτήριο και σε μόνιμα πρωινή βάρδια τον Σεπτέμβρη του 2003 με 85 μαθητές.  Εφέτος φοιτούν 281 μαθητές σε 12 τμήματα Γυμνασίου, 3 Ειδικά Τμήματα Κωφών και Βαρηκόων Γυμνασίου και 3 Ειδικά Τμήματα Κωφών και Βαρηκόων Λυκείου .

Διεύθυνση: Στρατηγού Κωνσταντινόπουλου και Κορώνης Αρόη Πατρών

ΤΚ. 26331

τηλ. : 2610-226779

FAX:  2610226779

Κωδικός18ου Γυμνασίου Πατρών0601099

Διεύθυνση e-mail 18ου Γυμνασίου Πατρών Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κωδικός  Λυκειακών Τάξεων 18ου Γυμνασίου Πατρών0665100

Διεύθυνση e-mail Λυκειακών Τάξεων 18ου Γυμνασίου ΠατρώνΑυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κωδικός Τάξεων Κωφών και Βαρηκόων 18ου Γυμνασίου Πατρών:

Διεύθυνση e-mail Τάξεων Κωφών και Βαρηκόων 18ου Γυμνασίου Πατρών: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.