Β Γυμνασίου: Μετακίνηση του Περιβαλλοντικού Προγράμματος στην Κόνιτσα

Το Περιβαλλοντικό Πρόγραμμα του σχολείου μας της Β' Γυμνασίου θα πραγματοποιήσει 3ήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στο Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Κόνιτσας. Η μετακίνηση θα πραγματοποιηθεί 19/3/2024-21/3/2024, οδικώς και το κόστος ανά μαθητή θα κυμανθεί μεταξύ 120-140 ευρώ, στο οποίο περιλαμβάνεται η διαμονή, η μετακίνηση και η διατροφή (όλα τα γεύματα). Το τελικό κόστος θα διαμορφωθεί ανάλογα με τις προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων και την συμμετοχή των μαθητών.

Από το παραπάνω ενδεδειγμένο κόστος, θα πρέπει να προκαταβάλετε 50 ευρώ έως την Παρασκευή 1-3-2024 προκειμένου να διαμορφωθεί ο τελικός αριθμός συμμετοχών. Το υπόλοιπο ποσό θα πρέπει να καταβληθεί έως τις 11-3-2024 (θα ανακοινωθεί το ακριβές ποσό).